Beyaz masa her yerde
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
02 Temmuz 2008 10:47
Sarıyer Belediyesi, sorun ve isteklerin yerinde dinlenmesi için Gezici Beyaz Masa Ekibi oluşturdu...

2004 senesinde başlatılan Beyaz Masa uygulaması, hizmet yelpazesini genişleterek vatandaşlara büyük kolaylık sunmaya devam ediyor. Sarıyerli, Belediye binasına kadar yorulmuyor; belediye, vatandaşın ayağına gidiyor. Sarıyer Belediyesi, sorun ve isteklerin yerinde dinlenmesi için Gezici Beyaz Masa Ekibi oluşturdu.


Sarıyer Belediyesi, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Gezici Beyaz Masa Ekibi oluşturdu. Gezici Beyaz Masa Ekibi her gün bir mahalleyi dolaşıyor; vatandaşların sorun, şikâyet ve isteklerini yerinde dinleyerek çözüm bulmak amacıyla yetkililere ulaştırıyor62.500 Müracaat Yapıldı


Vatandaşlara rehberlik hizmeti sunmak ve sorunlara en kısa sürede yanıt bulmak amacıyla, Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf Tülün tarafından kurulan ve verdiği hizmetle çözüm noktası haline gelen Beyaz Masa Birimi’ne bugüne kadar 62.500 Sarıyerli müracaat etti. Sorun ve istekler, güler yüzlü belediye personeli tarafından dinleniyor; Fen işleri, Temizlik işleri, Veterinerlik, Halkla İlişkiler, Zabıta, Park ve Bahçeler, Çevre, İmar ve diğer faaliyetler için yetkili birimlere gün içinde bildirim yapılarak, Sarıyerlilere yardımcı olunuyor.


Şikâyetler yerinde dinleniyor


Gezici Beyaz Masa uygulamasıyla, Sarıyerlileri, Belediye binasına kadar yormayacak olan çalışma neticesinde; belediye görevlileri sorunları yerinde görüp, yetkililere aktarmış olacak. Vatandaşların son derece memnun olduğu Gezici Beyaz Masa uygulamasında her gün bir mahalle dolaşılarak sorunlara çözüm aranacak ve telefon, faks, e-mail yoluyla vatandaşlara geri bildirim yapılacak.
Bu Haber Toplam 5403 Defa Okunmuştur
reklam
Bu Kategoriye Ait Diğer Haberler
SON DAKİKA
ÜYE GİRİŞİ
Video Haber
Yazarlar
Ümit SANLAV
Ümit SANLAV
Atalay Kaban
Atalay Kaban
VURAL KARAHAN
VURAL KARAHAN
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
Selçuk Kavaloğlu
Selçuk Kavaloğlu
KIVANÇ EKİNCİ
KIVANÇ EKİNCİ
Ayşe ÜNLÜ
Ayşe ÜNLÜ
Gürol BAĞCI
Gürol BAĞCI
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN