CEVAHİRLERİN ZİRVE GİBİ DÜĞÜNÜ
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
21 Şubat 2012 11:39
Cevahir Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cevahir'in oğlu Eser Cevahir, Abdullah Gül'ün şahitliğini yaptığı nikahla dünya evine girdi. Sarıyer Haber çok özel düğündeydi...

Sarıyer'in köklü ailelerinden Cevahir Ailesi Şirketi olan Cevahir Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cevahir'in oğlu Eser Cevahir, Ahmet Köseoğlu’nun kızı Gizem Köseoğlu ile rüya gibi bir düğünle evlendi. Sarıyerli İşadamı ve siyaseçi Aydoğan Cevahir'in de yeğeni olan Eser Cevahir ile Gizem Köseoğlu'nun düğününde ulusal ve yerel medyadan sadece Sarıyer Haber bulundu.

Zirve gibi düğün
Grand Cevahir Otel’de yapılan düğünde genç çiftin nikah şahitliğini, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Makedonya Cumhurbaşkanı Gorge İvanov yaptı. Nikahı Beyoğlu Belediye Başkanı A.Misbah Demircan'ın kıydığı törene, Gül ve İvanov’un yanı sıra Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Anayasa Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, İstanbul Milletvekili Abdülkadir Aksu, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksek ve diğer rektörler ile belediye başkanları katıldı.
Cumhurbaşkanı Gül nikâh şahidi oldu
Nikah şahitliği yapan Abdullah Gül çifti tebrik ederek, “Değerli dostum Makedonya Cumhurbaşkanı Sayın Ivanov ile birlikte Ebru ve Eser’in nikâh şahidi olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Tabii ki buna hep beraber şahit olduk. Bu mutluluğu hep beraber diliyoruz. Her iki aile için de hayırlı, uğurlu olsun. Akrabalıklarınız güzel olsun. Sizlere hayat boyu mutluluk diliyorum. İnşallah güzel bir aile olacaksınız. Bu güzel aileden güzel evlatlarınız olacak. Vatana, millete, herkese güzel hayırlı işler yapacaklar. Cenab-ı Allah ömür boyu saadet versin” dedi.
Düğünde iş ve sanat dünyasından da bir çok isim hazır bulundu. Ahmet Çalık, Mehmet Emin Karamehmet, Temel Kotil gibi iş dünyasından simalar ile Orhan Gencebay, Can Tanrıyar, Cengiz Kurtoğlu, Muazzez Ersoy gibi sanatçılar da düğüne katılanlar arasındaydı. Hadise, İsmail Türüt ve Sinan Özen ise düğünde sahneye çıkarak şarkılarını seslendirdi.
Sarıyer ortak paydası
Sarıyer'in köklü ailelerinden olan Cevahir ailesinin, Türkiye'nin siyaset, ticaret, eğitim, sosyal ve sanat hayatının önemli isimlerinin katılımıyla renklenen törenine katılanların pek çoğunun ortak noktası Sarıyer oldu.
Tarabya'daki Cumhurbaşlanlığı köşkünü en aktif kullanan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Beyoğlu'nun Sarıyerli Belediye Başkanı A. Misbah Demican, Sarıyer'de yaşayan Avrupa Birliği Bakanı Egemen Bağış, Sarıyer'den evli Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksek, Sarıyer'de yaşayan Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, Emirgan'da yaşayan Orhan Gencebay, Can Tanrıyar, Cengiz Kurtoğlu ve Sinan Özen, Sarıyer ortak paydasında birleşen isimler oldular.


Ayrıca Sarıyerli İşadamı ve Siyasetçi Aydoğan Cevahir'in de yeğeni Eser Cevahir'in düğününe katılan devlet protokolü ve siyasilerle tek tek ilgilenerek, samimi sohbetlere girmesi dikkat çekti.
Sarıyer Haber yayın kurulu adına Cevahir ailesi ve Eser-Gizem çiftini tebrik eder, ömür boyu saadet dileriz.


Foto Galeri ( Toplam: 2 fotograf)


Bu Haber Toplam 9408 Defa Okunmuştur
reklam
Bu Kategoriye Ait Diğer Haberler
SON DAKİKA
ÜYE GİRİŞİ
Video Haber
Yazarlar
Ümit SANLAV
Ümit SANLAV
Atalay Kaban
Atalay Kaban
VURAL KARAHAN
VURAL KARAHAN
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
Selçuk Kavaloğlu
Selçuk Kavaloğlu
KIVANÇ EKİNCİ
KIVANÇ EKİNCİ
Ayşe ÜNLÜ
Ayşe ÜNLÜ
Gürol BAĞCI
Gürol BAĞCI
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN