Balık pazarına iyileştirme
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
15 Eylül 2011 13:22
Sarıyer Meydan ve Maden yolundaki Balık Pazarında tadilat yapan Sarıyer Belediye Başkanı, "Sarıyer'e yakışan balıkçılar çarşısı bu değil sadece biraz iyileştirme yaptık" dedi...

Sarıyer’in simgesi balıkçıların daha sağlıklı ve daha modern ortamlarda hizmet vermeleri amacıyla oluşturulan balık satış yerlerinin açılışı Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in de katılımıyla gerçekleştirildi. Başkan Genç, açılışın ardından HaberTürk Bloomberg Tv'de balıkçılıkla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.. Bu açıklamaları Sarıyer'in internet televizyonu www.tvsariyer.com 'da izleyebilirsiniz.


Sarıyer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün çalışmaları sonucu Merkez Cami arkası ile Maden Yolu, Sarıyer Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’nün yanındaki tadilatı yapılan balık satış yerlerinden memnun olan balıkçılar başta Belediye Başkanı Şükrü Genç olmak üzere Sarıyer Belediyesi’ne hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.


 

Açılışta, yeni yapılan satış yerlerinde hizmet verecek balıkçılarla sohbet eden Başkan Şükrü Genç, “Ne probleminiz olursa bize iletin. Tüm problemlerinizi birlikte çözmekte kararlıyız. Yeter ki sokak aralarına çıkmayın ve çıkanlara izin vermeyin” dedi.


 

Balıkçıların daha sağlıklı ve daha modern ortamlarda hizmet vermeleri amacıyla oluşturulan balık satış yerlerinin açılışına, Belediye Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay, Mehmet Metilli, Mustafa Tok, Adnan Ayber ve Sarıyer Belediye Başkanvekili Hayati Kaptanoğlu'nun yanı sıra bazı meclis üyeleri ve belediyenin birim müdürleri de katıldı.


 

Vatandaşların da ilgi gösterdiği açılışta Başkan Şükrü Genç, açılışa katılanlara balık-ekmek ikram etti. Açılışın ardından Sarıyer Haber'e açıklamada bulunan Başkan Genç, "Bir balıkçı kasabası niteliğindeki Sarıyer'e yakışan balıkçılar çarşısı tabiiki bu değil. Burada satış yapar Balıkçı arkadaşlarımızın daha rahat şartlarda iş yapabilmeleri için ufak tefek bazı düzenlemelerde bulunduk. Sarıyer'in şanına yakışır bir Tarihi Balıkçılar Çarşısı çalışmalarımız devam ediyor"  dedi.
Bu Haber Toplam 1752 Defa Okunmuştur
reklam
Bu Kategoriye Ait Diğer Haberler
SON DAKİKA
ÜYE GİRİŞİ
Video Haber
Yazarlar
Ümit SANLAV
Ümit SANLAV
Atalay Kaban
Atalay Kaban
VURAL KARAHAN
VURAL KARAHAN
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
Selçuk Kavaloğlu
Selçuk Kavaloğlu
KIVANÇ EKİNCİ
KIVANÇ EKİNCİ
Ayşe ÜNLÜ
Ayşe ÜNLÜ
Gürol BAĞCI
Gürol BAĞCI
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN