İletişimin Sarıyer'deki adresi Nil Ticaret
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
29 Haziran 2010 11:14
Sarıyer’de iletişim sektörünün en güçlü firması olarak ortaya çıkan Turkcell İletişim Merkezi, “Hizmette sınır yoktur” sloganı altında yeni projelere imza atmaya hazırlanıyor.

Sarıyer’de iletişim sektörünün en güçlü firması olarak ortaya çıkan Turkcell İletişim Merkezi, “Hizmette sınır yoktur” sloganı altında yeni projelere imza atmaya hazırlanıyor. Merkezin deneyimli ve başarılı yöneticisi Musa Özcan, kurum içi ve şirket içi verdikleri eğitimlerle tüm personelin Sarıyerliler’in tüm istek ve arzularını karşılamaya hazır olduğunu söyledi.


16 yıldır içinde yer aldığı iletişim sektörünün hayatına birçok değer kattığına ve bu değerlerin kendisine yön verdiğini tüm samimiyetiyle ifade eden Musa Özcan, genç bir kadro ile faaliyet gösterdiklerini belirterek, “İnsan, mevki ve makam ayrıcalığı düşünmeden herkese aynı mesafede yaklaşmaya çalışıyoruz” diye konuştu.


Gençlerle çalışmayı büyük bir zevk olarak niteleyen Özcan sözlerini şöyle sürdürdü:


“Kadromu hep kendim seçip belirlerim. Faaliyet gösterdiğimiz Sarıyer dahil olmak üzere üç ilçeden bir çok genç insanımıza iş olanakları sunduğumuzu, ve bu gençleri topluma birer faydalı birey haline getirdiğimizi belirtmek isterim.”


Farklı bir teknolojik hizmeti daha Sarıyerliler’e sunduklarını da kaydeden Özcan, “Dijital platform Digiturk’u de en iyi şekilde izletmek için deneyimli teknik personelimiz ile hizmete her an hazırız. Sarıyerli hemşerilerimize bir telefon kadar yakınız” dedi.


Değişik tarih ve zamanlarda mevcut Digiturk abonelerine ve yeni abone olacaklara sunulan kampanyalar hakkında mümkün olduğunca ulaşmaya çalıştıklarına da dikkat çeken Musa Özcan, call-center personelinin bu çaba içerisinde gece-gündüz çalıştığını sözlerine ekledi.
Bu Haber Toplam 3838 Defa Okunmuştur
reklam
SON DAKİKA
ÜYE GİRİŞİ
Video Haber
Yazarlar
Ümit SANLAV
Ümit SANLAV
Atalay Kaban
Atalay Kaban
VURAL KARAHAN
VURAL KARAHAN
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
Selçuk Kavaloğlu
Selçuk Kavaloğlu
KIVANÇ EKİNCİ
KIVANÇ EKİNCİ
Ayşe ÜNLÜ
Ayşe ÜNLÜ
Gürol BAĞCI
Gürol BAĞCI
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN