Görkemli törenle erkekliğe ilk adım
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
12 Şubat 2010 10:24
Sarıyerli İşadamı Erdal Çakır'ın Küçük oğlu Ali Osman Çakır, Sarıyer ve Türkiye'nin, iş, sanat ve siyaset hayatının önemli isimlerinin katıldığı sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımını attı...
Sarıyerli başarılı iş adamlarından Erdal ÇAKIR, oğlunun sünnet düğününde keyifli anlar yaşadı. Erdal ve Arzu Çakır ın küçük oğulları Ali Osman ÇAKIR, Cevahir otelde aile, dostlar ,iş, sanat ve siyaset hayatının önemli isimlerinin bir araya geldiği muhteşem bir sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımını attı.


Düğüne Şişli Belediye Başkanı ve TDH Lideri Mustafa Sarıgül, Dr. Cengiz Alp, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcılarından Erol Aydın, Hüseyin Coşkun, Ali İbrahim Aydın,  Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Ali Turan katılırken Ali Osman Çakır'ın kirveliğini SHP Sarıyer İlçe Başkanı Ali Sönmez yaptı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın tebrik telgrafı ile iştirak ettiği bu görkemli düğüne, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şişli'deki başka bir programı nedeniyle katılamadığı öğrenildi.


Selami Şahin, Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu, Salim Akın ve Ahmet Selçuk İlkan da düğüne katılarak, Erdal Çakır'ı bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar.


Sarıyer Haber Yayın Kurulu adına Ali Osman Çakır'ı tebrik eder, mutlu ve başarılı bir hayat dileriz... 


Düğün'ün tüm detayları ve çok özel fotoğraflar Sarıyer Haber Gazetesi 76. sayısında...

Bu Haber Toplam 6448 Defa Okunmuştur
reklam
Bu Kategoriye Ait Diğer Haberler
SON DAKİKA
ÜYE GİRİŞİ
Video Haber
Yazarlar
Ümit SANLAV
Ümit SANLAV
Atalay Kaban
Atalay Kaban
VURAL KARAHAN
VURAL KARAHAN
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
Selçuk Kavaloğlu
Selçuk Kavaloğlu
KIVANÇ EKİNCİ
KIVANÇ EKİNCİ
Ayşe ÜNLÜ
Ayşe ÜNLÜ
Gürol BAĞCI
Gürol BAĞCI
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN