Sivaslılar Derneği'nde maç izledi
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
03 Mart 2009 08:45
AK Parti adayı M.Akif Şişmanoğlu F.Bahçe-Sivasspor maçın Sivaslılarla birlikte izledi...

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı M.Akif Şişmanoğlu ve İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir Sivaslılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği'nde, dernek başkanı Bekir Karakuş ve Sivaslı Sarıyerlilerle  F.Bahçe-Sivasspor maçının bir bölümünü takip etti.


Başka bir programa yetişmek üzere maç 3-2 iken Dernekten ayrılmak zorunda olan Mehmet Akif Şişmanoğlu, maçın seyirzevki olarak çok kaliteli ve mücadeleci geçtiğini söyledi. Sivasspor'u Türk Futboluna kattığı bu mücadeleci anlayıştan dolayı tebrik eden Ak Parti'nin Galatasaraylı adayı Şişmanoğlu, dilerim Sivasspor bu mücadelesinin karşılığını alır ve beraberlik golünü de bulur dedi.
''Başkanımızı Ağırlamaktan Onur Duyduk''


Sivaslılar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bekir Karakuş'ta:'' Biz de başkanımızı ağırlamaktan onur duyuyoruz. İnşallah bu maçı alacağız. Bu sene şampiyonuz diyoruz. Başkanımıza da başarılar diliyoruz. Kendisine her zaman kapılarımız sonuna kadar açık. İnşallah daha çok sık biraraya geleceğiz'' dedi.''Helal Olsun Hemşehrilerimize''
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı ve aynı zamanda Sivaslı olan Hüseyin Özdemir ise:'' Ben Sivaslıyım. Elbette Sivas'ın şampiyon olmasını isterim. Güzel oynuyorlar, harika oynuyorlar maşallah. Ben Sivasspor'un bu noktaya geleceğini tahmin etmiyordum. Gerçekten büyük bir gayret ve azim var. Helal olsun yiğidolara'' diyerek maç ile ilgili göüşlerini bildirdi.


 
Bu Haber Toplam 1964 Defa Okunmuştur
bölgecilik
acarel
lütfen böyle yapmayın oralı buralı derken ülke ne hale geliyor,Sarıyerde oturanlar, burada bulunanlar, havasını teneffüs edenler, suyunu içip ekmeğini yiyenler , has Sarıyerlidir. Arabistandamısınız? bölge bölge toplanıyorsunuz yoksa Patagonyadamısınız memleket hasreti çekiyorsunuz Sarıyerden niye rahatsız oluyorsunuz?bereket maçı seyretmeye BABİL kıralı Nabukadnazer gelmemiş,esnlikler.
05/04/2009 20:39
HEMŞEHRİCİLİK 2
görkem
BEN BİLDİĞİMİ YAPARIM USLUBUYLA HAREKET EDECEKSİN,İŞ BİTTİKTEN SONRA CANIM CİCİM YOK ÖYLE YAĞMA, İSTİŞARE ETTİĞİN VE KILAVUZ GÖRDÜĞÜN KİŞİLER SİZİ YANLIŞ YÖNLENDİRDİ, ÖN YARGILI HAREKET ETTİNİZ. SİZE SAMİMİ YAKLAŞIMI FARK ETMEDİNİZ. SARIYERDE SİVASLILAR SADECE KOYULHİSAR VE SUŞEHRİ DEĞİL BUNU ALGILAYAMADINIZ. FARKI FARK EDEMEDİNİZ.SİVASLILIK DERKEN,BÖLGECİLİK, AYRIMCILIK ELBETTE OLMASIN AMA GÖRÜNEN GERÇEK VAR. SİZİN RİZELİ OLMAK ÖZELLİĞİNİZ KADAR MÜSAADE EDİNDE BAŞKALARINI KABUL EDİN LÜTFEN.
11/03/2009 09:50
hemşehricilik
görkem
ANLAMADIĞIM DÜNE KADAR YANİ MECLİS ÜYESİ ADAYLARININ BELİLENMESİNE KADAR SİVASLILARI GALA ALMAYAN, DİĞER PARTİLERİN İLÇE YÖNETİMLERİ VE BAŞKAN ADAYLARININ DAVET EDİLMEDEN SİVASLILAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİNE AKIN ETTİKLERİ "MECLİS ÜYESİ ADAYLARIMIZ SİZİN TAVSİYE EDECEĞİNİZ KİŞİLER OLACAKTIR" DERLERKEN, AK PARTİNİN İLÇE BAŞKANININ DA SİVASLI OLMASINA RAĞMEN SİVASLILARI DİKKATE ALMAMALARI MANİDARDIR.ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇTİ, UYANDA BALIĞA ÇIKALIM SAYIN ŞİŞMANOĞLU SİVASLILAR AKLINA YENİMİGELDİ
11/03/2009 09:39
adam olabilmek
borannn_25
bakıyorumda sivaslıların dernegine vede dün akşama bi mavi boncuk olayıdır gidiyor bir derneksem bi yerde birinde karar kılırım ve arkasında dururum dün gece gördüğüm manzaradan sonra bu dernek inanırlılıgını yitirdi en azında samimi degiller bir partinin adayını çagırıyosunuz ve sonra aynı saatlerde ötekinide bravo diyorum başkada bişey demiyorum saygılarımla
05/03/2009 09:24
Ucuz Adamcık işleri.
yalçın
deniztatlıda:Yorumun(nişantaşında söylede görelim zihniyetiyle burada Şükrü Başkanı nasıl kovdular zihniyetini bilirim. )senin ve partinin zihniyeti dicem ,Ak Partili arkadaşlarıda Sarıgül mü cengizmi aday belli degil onlarıda onlara oy verenleride bilirim,iyi adamlar olduğu kadar kötüleride vardır arada . o zaman bu tamem sana ait faşist bir anlayış mı diyelim.Korkma,kaçma,dediğin bir takım paralı saygısızlara Sayğılı olmayı öğretmek adına bir DERS olmasın.
04/03/2009 14:59
reklam
SON DAKİKA
ÜYE GİRİŞİ
Video Haber
Yazarlar
Ümit SANLAV
Ümit SANLAV
Atalay Kaban
Atalay Kaban
VURAL KARAHAN
VURAL KARAHAN
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
Selçuk Kavaloğlu
Selçuk Kavaloğlu
KIVANÇ EKİNCİ
KIVANÇ EKİNCİ
Ayşe ÜNLÜ
Ayşe ÜNLÜ
Gürol BAĞCI
Gürol BAĞCI
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN