Şükrü Genç'e tepkiler
13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
03 Şubat 2009 11:18
CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç'e destek verenler gibi, tepki veren CHP'liler de var. Gazetemize konuyla ilgili gelen mail ve yorumların yanısıra diğer Aday Adayları neler dediler?..

Şükrü Genç'in CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı olmasını bir çok kesim sevinçle karşılarken, tepki veren CHP'liler de var. Bir çok Sarıyerli, gerek internet sitemizdeki konuyla ilgili haberlere yazdıkları yorumlarla bu adaya tepkilerini dile getirirken, kimi CHP'liler telefon ve mail yoluyla Sarıyer Haber Gazetesine ulaşmaktalar. İşte Oğuzcan Sert isimli okurumuzun konuyla ilgili göndermiş olduğu mail:


Merhaba,

CHP Sarıyer ilçe belediye başkan adayı olarak basın yoluyla bizlere ulaşan isim Şükrü Genç'in Sarıyer halkı tarafından tanındığını düşünmüyorum. Merkez tarafından belirlenen ve bizlerin desteğini alacağını düşündükleri Şükrü Genç'e verilecek oyum yoktur!!!

Sarıyer için emek harcayan, halk ile birebir temasa geçen, sorunlarını dinleyen ve çözüm planları hazırlayan  Sayın Gökan Zeybek bizlerin bilmediği nedenden dolayı aday olarak gösterilmemiştir.

Güzel ilçem (Sarıyer) bilinmez çıkar çatışmaları yüzünden üzülerek ifade ediyorum AKP eline kalacaktır.

Halk partisi olarak emeğin yanında olmalıydık.

Güzel günler için artık umutsuzum.

Sayın yönetici bizler ne kadar chp adreslerine mailler yollasak'da bizlere geri dönmüyorlar sizlerin ilgilerini  kaideye alırlar sanırım...Lütfen Sayın yönetici İlginize cok ama cok ihtiyacımız var.Sizlerden cevap bekliyoruz...

Sariyer Sevdalısı

Oğuzcan SERT...


Gökan Zeybek taraftarı olduğu belli olan sayın okurumuzun Şükrü Genç ismine bu şekilde tepki vermesine karşın, Gökan Zeybek, tarafından yapılan açıklamada, bu güne dek CHP çatısı altında emekleri göz ardı edilmiş olmasına rağmen, CHP'nin başarısı için üzerine düşeni yapacağını ifade etti.  


Gökan Zeybek'in açıklamalarının tüm detayları Sarıyer Haber gazetesi 66. sayısında...
Bu Haber Toplam 11724 Defa Okunmuştur
selam
acarel
Sarıyer başkan adaylarının hepsini sevgi ile selamlıyorum,hepsi hizmet aşkı ile yola çıktılar selam ve sevgiler,inşallah kazanan sarıyer olur her zaman emirlerindeyim.
26/02/2009 23:17
Şükrü GENÇ'e sevgiler,hoş geldin sefa geldin başk
yalçın
Eski Başkan Sedat Özsoy yanlış kiracı seçince; TURBAN’da 4 trilyon batık bıraktı. Yada Yusuf Tülün ne bıraktı. Sarıyeri yıllarca yönetememiş adamlar ,çıkmış utanmadan hale YAPACAKLARIM var diyor. Yazıklar olsun.Halk kararını verdi, Şükrü GENÇ e tam destek,temiz,dürüst,çözüm üreten,vizyonu olan, Sarıyeri İstanbulun incisi yapacak Başkan.
19/02/2009 14:40
sarıyerde kim kazanır
ali kılıc
sarıyerde secim akp ve chp arasında gecer kim kazanacak tabi kazanan taraf isimler üstünde duran olmucaktır partisine güvenen taraf olacaktır
17/02/2009 00:05
chp kazansın
demokrasi
2004 te Gökan Zeybek'i kimse tanımıyordu o zamanda o tepeden gelmişti.Ondan sonrada iyi çalıştı.Şu anda CHP adayı bellidir ve CHP'li olan herkes taşın altına elini koymalıdır şimdi bahane zamanı değil şeçim kazanma zamanı,akp kazansın dahamı iyi.Adayı tartışma zamanı geride kaldı seçimden sonra tartışılır hesabıda verilir.Seçime kadar tartışmak doğru değil başarılar CHP ile olsun.
09/02/2009 18:44
Herşey Sarıyer İçin
tugcetrz
keşke evet halkımız tehlikeyi görse ve Chp'nin çözüm olduğunu anlasa ama kim gelirse gelsin biz desteliyeceğiz adayımızı bu ayrı bişey ama tepkisiz kalınmamlıydı bnce çünkü genel merkez bi önceki seçimlerde yaptığı gibi yine aynı şeyi yaptı son anda aday değiştirdii..Bu oyunlara gelmek istemiyoruz artık.Kullanılacak kadar aciz bir insam değilim kimliğimi burda açıklamam doğru olmaz parti binamıza gelirseniz tanışmak isterim.Gökhan Bey,Şükrü Bey veya başkası en önemlisi halkın kimi istedğiydi
09/02/2009 00:47
reklam
Bu Kategoriye Ait Diğer Haberler
SON DAKİKA
ÜYE GİRİŞİ
Video Haber
Yazarlar
Ümit SANLAV
Ümit SANLAV
Atalay Kaban
Atalay Kaban
VURAL KARAHAN
VURAL KARAHAN
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
TEVFİK GELGEÇ (HOROZ)
Selçuk Kavaloğlu
Selçuk Kavaloğlu
KIVANÇ EKİNCİ
KIVANÇ EKİNCİ
Ayşe ÜNLÜ
Ayşe ÜNLÜ
Gürol BAĞCI
Gürol BAĞCI
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN
Pror. Dr. ERTAN TEZCAN